Psy a mačky potrebujú zdravé granule podľa ich veku, aktivity či alergií

granule

Mnohí z nás považujú svojho psa či mačku za člena rodiny. Doprajeme im pohodlný pelech či dokonca oblečenie. Na príkladnú starostlivosť by sme nemali zabúdať ani pri výbere krmiva. Nie pre každého psa či mačku sú totiž vhodné rovnaké granule. Aby sme predišli ich zdravotným problémom, namiesto lacných granúl zo supermarketu je potrebné im zabezpečiť krmivo s ideálnym zložením živín, vitamínov a minerálnych látok. A to nielen podľa ich veku a veľkosti, ale aj množstva pohybu či zdravotných problémov.

Iné zloženie krmiva totiž vyžadujú nielen napr. šteňaťa a dospelé psy, ale aj plemená žijúce v bytoch a pracovné psy. Granule so špeciálnym zložením by majitelia mali dopriať predovšetkým domácim miláčikom, ktorí trpia zažívacími ťažkosťami, alergiami alebo sú sterilizované.

Ideálnym riešením je zvoliť krmivá najvyššej kvality od švédskeho výrobcu Husse, ktorého špecialisti vyrábajú granule prispôsobené fyziologickým potrebám každého psa a mačky. Krmivá sú vyrobené z prírodných surovín, bez farbív a umelých konzervačných látok.

Granule pre šteniatka či alergických psov

Všetky krmivá značky Husse majú pre zdravie psov množstvo pozitívnych účinkov. Podporujú ich zdravé trávenie, posilňujú imunitný systém, kosti a zuby či prospievajú ich lesklej srsti. Stačí len navštíviť e-shope slovakia.husse.com a vybrať krmivo určené pre vášho domáceho miláčika. Nájdete tam granule s optimálnym zložením pre psov podľa ich veku, veľkosti, aktivity a špeciálnych potrieb.

Dôraz na zdravé krmivá by mali klásť obzvlášť majitelia šteniatok. Potrava chudobná na potrebné živiny, vitamíny a minerálne látky môže mať nepriaznivé dôsledky na zdravie psa po celý jeho život. Husse ponúka granule pre šteňatá, ktoré vyvinuli veterinári a špecialisti na výživu tak, aby obsahovali všetky zložky výživy nevyhnutné pre ich optimálny rast.

Pozitívnou správou je to, že Husse ponuka aj bohatý výber krmív pre psov s rôznymi zdravotnými problémami, ako je napríklad nadváha, ale aj žalúdočné a črevné problémy. Preto v ponuke nájdete aj granule pre alergických psov, ktoré neobsahujú lepok, pšenicu alebo sóju.

Granule pre mačiatka aj sterilizované mačky

Aj v prípade mačiek platí, že pre ich zdravie je nevyhnutné im zabezpečiť krmivo, ktorého zloženie bolo vyvinuté podľa veku, aktivít a spôsobov života mačiek. Odlišné zloženie krmiva totiž vyžaduje nielen mačiatko a dospelá mačka. Ale iný príjem energie potrebuje veľmi aktívna mačka žijúca vonku naproti inej v byte s málo pohybom. Presne toto zohľadňuje široká ponuka produktov Husse, ktoré obsahujú všetky živiny nevyhnutné pre optimálne zdravie mačiek.

Husse okrem krmív pre mačky s bežnou potrebou ponúka aj produkty, ktorých zloženie je vyvinuté pre mačky so špeciálnymi potrebami. Napríklad pre mačky s problémami s obličkami, nadváhou alebo citlivým tráviacim systémom.

Pri tvorbe krmív mysleli na všetky mačacie ťažkosti. A preto nechýbajú dokonca ani granule pre sterilizované mačky. Ich zloženie bolo vytvorené tak, aby znížilo riziko najčastejších problémov týchto mačiek – obezity a ochorení močových ciest. Navyše, vďaka obsahu taurínu pomáhajú udržiavať mačke srdce a oči v dobrom stave. Bohaté množstvo minerálnych látok posilňuje kostí a zuby. Pri vývine zloženia krmiva prihliadali na každý aspekt zdravia mačky a preto podporuje aj zdravú a lesklú srsť a posilňuje imunitný systém.

Zdroj: slovakia.husse.com

Tags from the story
, , , ,
More from Marek Poleč

Zamerajte sa na video! Nakopnete tak svoj digitálny online biznis

Digitálny marketing, digitálny marketing a ešte raz digitálny marketing. Úspešnosť predaja na internete...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *