Registračná pokladnica, platobný terminál a tlačiareň v jednom – eKasa

prezidenta

V súčasnosti musia byť všetky pokladnice online napojené na finančnú správu. Chytré riešenie podnikateľom ponúka kompaktná pokladnica FiskalPRO VX 520 s pripojením na internet, ktorá v jednom zariadení kombinuje tri funkcie.

Všetko v jednom

Ide o tlačidlovú fiškálnu pokladnicu s nízkou hmotnosťou (500 g) a malými rozmermi (dĺžka 203 x šírka 78 x výška 87 mm). Napriek malej veľkosti sa výrobcovi podarilo dostať do tohto zaradenia funkcie registračnej pokladnice, platobného terminál a fiškálnej tlačiarne. Riešenie 3 v 1 podnikateľovi umožňuje šetriť nielen miesto, ale aj financie.

Hoci pokladnica predstavuje riešenie All in One, podnikateľ si jej používanie môže zjednodušiť alebo rozšíriť vďaka pripojeniu periférií. Pridať k nej môže externú klávesnicu, váhu, pokladničnú zásuvku alebo skener čiarových kódov. Súčasťou zaradenia je integrovaný platobný terminál, platenie kartou a zadávanie PIN kódov je však možné uľahčiť pripojením zariadenia PinPad.

Online prehľad, riadenie a štatistiky

Súčasťou riešenia pokladnice je Cloud FiskalPRO, ktorý umožňuje mať prehľad o prevádzke prostredníctvom internetu z akéhokoľvek zaradenia. K jeho používaniu stačí iba internetový prehliadač na počítači, tablete či mobile. V cloude je možné odkiaľkoľvek vykonávať nastavenia, ktoré sa online dostanú do pokladne.

Cez internet je možné spravovať tovarové položky, vytvárať cenníky, spravovať zľavy, zákazníkov či akcie. Systém umožňuje online evidovať a nastavovať stoly, miestností, pokladníkov a platby. Vytvárať v ňom možno predajné štatistiky, zálohovať pokladničné doklady, elektronický žurnál, uzávierky a potvrdenia o platbe kartou. Umožňuje taktiež prepojenie na rôzne skladové a účtovné systémy.

Zariadenie spĺňa požiadavky súčasnej legislatívy o napojení pokladníc na portál finančnej správy eKasa. Pokladnica sa na internet pripája prostredníctvom káblu alebo SIM karty, ktorá je dodávaná v cene zariadenia. To sa na webe fiskalpro.sk predáva za 349 eur bez DPH. FiskalPRO ponúka aj riešenie s výkonnou externou fiškálnou tlačiarňou s platobným terminálom a zákazníckym displejom umiestnenom na otočnom stojane.

Written By
More from Kornel Kubík

Účinné brzdové kotúče do auta? Stavte na popredného výrobcu

Nevyhnutnou súčasťou každého auta sú brzdy, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Obzvlášť...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *