Multijazyčné call centrum využijete najmä pri expanzii na zahraničné trhy

call centrum

Ste stredne veľká až veľká firma? Máte zabehnutý biznis a chcete expandovať? V takom prípade budete s veľkou pravdepodobnosťou potrebovať služby profesionálneho call centra.

Crystall Call je nadnárodnou spoločnosťou, ktorá na Slovensku pôsobí od apríla 2004 a patrí medzi európsku elitu. Je jedným z najvyhľadávanejších partnerov v oblasti consultingu a outsourcingu služieb komplexných call centier. Každoročne zrealizuje viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy.

Komplexné online marketingové služby od profesionálov

Spoločnosť si zakladá na korektnom prístupe ku všetkým obchodným partnerom, používa najmodernejšie technológie a zamestnáva iba vyškolených profesionálov.  Ide o projektovo orientovanú komerčnú spoločnosť zameranú na tvorbu vysokej pridanej hodnoty. Ponúka kompletné služby multijazyčného call centra s prevádzkou 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Preferovanými jazykmi sú: slovenčina, čeština, maďarčina, rumunčina, angličtina, nemčina, francúzština, poľština, chorvátčina, slovinčina, ruština a iné.

Outsourcing infolinky – áno, alebo nie?

Jedným z dôvodov, prečo veľa firiem uprednostňuje služieb call centra je  sumarizácia výhod a nevýhod vlastných zdrojov. Ďalšími dôvodmi môžu byť vysoké náklady na prevádzku interného call centra, vysoká fluktuácia a s tým súvisiace školenia nových ľudí, nízka motivácia operátorov, alebo celková náročnosť podporných činností.

Treba si uvedomiť, že informačná linka a oddelenie starostlivosti o zákazníkov sú neziskové položky spoločnosti.

Hlavnú rolu však zohrávajú predsa len priame a nepriame náklady na celkovú prevádzku call centra. Ak sa vám zdajú vysoké, alebo vašu firmu neúmerne zaťažujú, vtedy je outsorcing dobrou voľbou. Call centrum totiž dokáže prevádzkovať zákaznícke a informačné linky s nižšími nákladmi, než je ich interná prevádzka v rámci spoločnosti. Deje sa tak na základe optimalizácie nákladov a vyškoleným operátorom, ktorí sú vždy po ruke.

Outsorcingom zákazníckej a informačnej linky nestratíte flexibilitu. Kvalita telefonátov ostane rovnaká alebo dokonca ešte vyššia. Nemusíte sa báť ani o svoje firemné údaje. Dnešné kontaktné centrá sa už so spomenutými problémami úspešne vysporiadali. Supervízory komunikujú priamo s objednávateľmi a k dispozícii sú široké personálne zdroje. Pravidelne školení zamestnanci dokážu pružne reagovať na všetky požiadavky klientov a zabezpečiť im adekvátnu starostlivosť.

Aké služby spoločnosť Crystall Call ponúka?

Za jeden z najefektívnejších marketingových nástrojov na komunikáciu so zákazníkmi sa považuje telemarketing. Využijete ho najmä vtedy ak potrebujete získať nových zákazníkov, alebo osloviť existujúcich. Iba vďaka aktívnemu tele marketingu dokážete spoznať správanie a potreby svojich zákazníkov, alebo zistiť potenciál vašich produktov a služieb na trhu.

Pasívny tele marketing predstavuje významnú formu komunikácie spoločností s koncovým klientom. Vďaka pasívnemu tele marketingu získate dôležitú spätnú väzbu o svojich produktoch a službách a zároveň poskytnite koncovým klientom priestor na zodpovedanie vzniknutých otázok či riešenie problémov. Najčastejšími formami pasívneho tele marketingu sú informačné linky, linky zákazníckej podpory, objednávkové linky a centrá služieb zákazníkom.

Ponuku služieb a komplexných riešení uzatvárajú doplnkové služby najmä z oblasti aktívneho front office a back office. Môžete ich využiť ako doplnok k tele marketingovej kampani, alebo ako samostatné aktivity voči klientom alebo na rozvoj svojich obchodných aktivít.

V spoločnosti Crystall Call vám radi za výhodných podmienok prenajmú call centrové technológie a zabezpečia potrebné školenia pre zamestnancov. Zároveň vám sprístupnia rôzne databázy B2B subjektov, dohľadajú chýbajúce kontakty či očistia databázy od neaktuálnych údajov.

O spoločnosti Crystall Call

Spoločnosť Crystall Cal je nadnárodnou spoločnosťou so zastúpením v piatich krajinách strednej a východnej Európy. Okrem Slovenska pôsobí v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a Rumunsku. Špecializuje sa na oblasť consultingu a outsourcingu služieb komplexných call centier.

Niekoľko rokov sa detailne zameriava na oblasť telemarketingu. Pýchou spoločnosti sú dlhodobo overené školiace procesy, ktoré generujú spokojných klientov. Pri práci s operátormi sú k dispozícii podporné školenia a postupné zdokonaľovanie agentov v soft skills, alebo v hard skills.

V spoločnosť si uvedomujú, že citlivé dáta všetkých jej zákazníkov si vyžadujú osobitý prístup a maximálne zabezpečenie. Samozrejmosťou je preto certifikát kvality ISO 27001 ako aj podpísanie zmluvy o ochrane osobných údajov pred začatím každej spolupráce. Cieľom spoločnosti Crystall Call je ponúknuť klientom komplexné portfólio služieb v najvyššej možnej kvalite.

Zdroj: crystalcall.eu

Tags from the story
, ,
More from Marek Poleč

Elekrický crossover Ford Mustang Mach-E bude mať parádny dojazd

Potvrdili sa špekulácie o tom, že nový Mustang Mach-E automobilky Ford, bude...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *