Nie ste vo vyhľadávači na prvých miestach? Riešením je SEO audit

seo audit

Nech už na svojom webe ponúkate tovar či služby, vaša viditeľnosť vo vyhľadávačoch má zásadný vplyv na návštevnosť webu aj samotnú úspešnosť podnikania. Zaiste ste sa už streli so SEO optimalizáciou, množstvom článkov s radami, ako dosiahnuť prvé miesta v Googli, či možno aj využili služby freelancera.

Ako zistiť, či je pre vás výhodnejšia živnosť alebo s.r.o

Napriek tomu nie ste s výsledkami spokojní? Otvorene vám povieme, že nie je to nič výnimočné. Slabá návštevnosť z Googlu a nízke pozície po zadaní kľúčových slov trápia množstvo stránok či e-shopov.

Čo spôsobuje nízke pozície?

Algoritmus vyhľadávačov je veľmi zložitý a váš web vyhodnocuje až na základe vyše 200 signálov, ktoré majú vplyv na to, na akých pozíciách sa vaša stránka zobrazuje. Množstvo chýb v štruktúre webu či výbere kľúčových slov si nemusíte všimnúť, avšak algoritmu Googlu neujdú a vás môžu stáť nielen horšie pozície vo vyhľadávači, ale koniec koncov aj nižšie zárobky. Nevyhnuté je preto zistiť, aké nedostatky na vašom webe to spôsobujú.

Čo prináša SEO audit

Práve na to je určený SEO audit, ktorý analyzuje váš web a odhalí nedostatky, ktoré je potrebné odstrániť. Uskutoční vám ho SEO agentúra, ktorá počas auditu preskúma každý faktor, ktorý má vplyv na to, na akých priečkach sa v prehliadači nachádzate. Analyzuje, či používate správne kľúčové slová, skontroluje duplicitu (nielen) obsahu, analyzuje štruktúru vášho webu, posúdi nadpisy, skontroluje obsah webu či analyzuje URL adresy. Na základe komplexnej analýzy navrhne opatrenia, ktoré vyriešia nedostatky.

Pozor na výber agentúry

Pri výbere agentúry by ste však mali byť veľmi dôslední. SEO optimalizáciu pre vyhľadávače je nevyhnutné zveriť do rúk profesionálov s bohatým skúsenosťami, ktorí dobré poznajú, ako funguje algoritmus vyhľadávačov a čo všetko rozhoduje o vašej úspešnosti. Na trhu síce nájdete množstvo agentúr či freelancerov, ktorí ponúkajú SEO optimalizáciu za nízke ceny, avšak často im chýba špecializácia a vykonávajú to popri web dizajne či programovaní stránok. Aby vás posunuli na popredné priečky vo vyhľadávačoch, vyžaduje to mať za sebou roky štúdia a praxe vrátane pokusov a omylov. Pri výbere, komu do rúk zveríte SEO, dbajte najmä na pozitívne referencie a merateľné výsledky.

Najskúsenejší na Slovensku

Najistejším riešením je využiť služby najskúsenejších. Najväčšia špecializovaná SEO agentúra na Slovensku je SEO centrum. Stoja za ňou stovky úspešných kampaní a desiatky riešení netradičných problémov aj penalizácií. Navyše, spolupracuje s poprednými portálmi na Slovensku aj v zahraničí, vďaka čomu vám zabezpečí kvalitné odkazy za výhodné ceny. Agentúra ponúka komplexne SEO služby, počnúc SEO auditom, cez linkbuilding (tvorba spätných odkazov) až po krízové, priebežné a reputačné SEO. Vytvorí pre vás aj veľkú kampaň.

Zdroj: seocentrum.sk

Tags from the story
, ,
More from Marek Poleč

Zoznámte sa s Bentley Flying Spur 2020, najrýchlejším sedanom na svete

Bentley predstavil úplne nový model Flying Spur, ktorý má byť naj agilnejším,...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *