A password will be e-mailed to you.

Ryant Clinic je súkromné zdravotné zariadenie, ktoré vám navráti zdravie a krásu. Skladá sa z dermatologickej a alergologickej ambulancie, estetickej a urologickej kliniky. Všetky ambulancie sú moderne zariadené a spĺňajú tie najvyššie štandardy.

Nadštandardná súkromná zdravotná starostlivosť vôbec nemusí byť drahá. Ryant Clinic nie je zmluvným partnerom žiadnej poisťovne, nemusíte sa však obávať, že tu u utratíte závratné sumy. Úvodné vyšetrenie a nastavenie liečby stojí 17 €. Táto cena navyše zahŕňa objednanie bez čakania na konkrétny termín, a to aj v poobedňajších hodinách.

Bieliace pásiky CREST – okamžitý efekt a maximálna spokojnosť

Pýtate sa, prečo nemá klinika uzatvorené zmluvy s poisťovňami? Odpoveď je pomerne jednoduchá. Mnohé kvalitné vyšetrenia a zákroky ako napr. digitálna dermatoskopia, odstránenie cievok laserom či bezbolestné a šetrné vyrezanie znamienok laserovým nožom poisťovne na Slovensku vôbec nepreplácajú. Podobne je to aj s liekmi. Existujú základné lieky, ktoré poisťovňa prepláca, a preto ich zmluvní lekári predpisujú.

Dermatologické ambulancia

Vďaka najmodernejším technológiám sa môžete spoľahnúť na nadštandardné riešenie vášho kožného problému. Liečia sa tu všetky problémy kože, okrem iných napr. akné, bradavice, znamienka, výrastky, rozšírené cievky či ekzém. Cieľom súkromnej kliniky je, aby ste mali zdravú pokožku. Keďže práve koža je najväčší orgán ľudského tela a chráni nás pred vonkajším svetom, mali by sme jej venovať dostatočnú pozornosť. Objednajte sa na vyšetrenie a vyskúšajte si nadštandardnú, ale pritom dostupnú starostlivosť “na vlastnej koži”.

Estetická klinika

Je vašou prioritou krása? V Ryant Clinic budete v tých správnych rukách. Moderné pokroky v estetickej medicíne nám už dnes umožňujú spomaliť starnutie či omladiť pokožku. Vďaka špičkovým technológiám znovu získate sebavedomie a zároveň si starostlivosť o pokožku užijete v maximálnej možnej pohode. Nechajte si odstrániť vrásky, celulitídu, nežiaduce ochlpenie, jazvy, škvrny, strie či poklesnuté kontúry tváre. Netrápte sa s tým, čo sa dá riešiť. Pomôže moderná estetická medicína a tím Ryant Clinic.

Trvalú redukciu nechceného ochlpenia rieši laserová epilácia čo je bežný a veľmi žiadaný zákrok. Epiláciou laserom je možné odstrániť celý chĺpok aj s korienkom, a to na rôznych častiach tela. IPL či alexandritový laser dnes prekonal oveľa účinnejší frakcionovaný LED diódový laser. Prístroj sa dá nastaviť na konkrétny fototyp pokožky a tým dosiahnuť optimálne výsledky pri zachovanej bezpečnosti. Zákrok trvá oveľa kratšie ako pri starších riešeniach.

Urologická klinika

Nielen pokožka a alergie, ale aj moderná urológia. Súčasťou Ryant Clinic je aj špecializovaná urologická klinika, ktorú vedie MUDr. Peter Blaško – urológ špecialista s viac ako 13-ročnou diagnistickou a operatérskou praxou. Možnosť objednania na presný deň a hodinu je samozrejmosťou. Privítajú vás v príjemných a atraktívnych priestoroch, ktorých súčasťou je moderná operačná sála a vlastný sonograf. Kliniku navštívte aj vtedy, ak vás trápi erekcia, ak máte problém s uzdičkou, prípadne chcete podstúpiť odstránenie plodnosti u mužov (vazektómia) alebo stále populárnejšiu obriezku (cirkumcízia). Radi vám však pomôžu s akýmkoľvek iným zdravotným či estetickým urologickým problémom.

Alergologická ambulancia

Za problémy s pokožkou často môžu alergie. Možno ste o tom ani nevedeli a vaše ekzémy, svrbenie a začervenanie, vyrážky na koži, prípadne až žihľavku (urticaria), opuch alebo anafylaktický šok môže spôsobovať alergia. Aj preto v Ryant Clinic našla svoje miesto okrem dermatológie a estetiky aj moderná kožná alergologická ambulancia. Všetko začína alergologickými testami, ktoré odhalia precitlivenosť na chemické látky z kozmetiky alebo čistiacich prostriedkov.

Pre citlivosť spôsobujú aj potravinové alergény, ktoré sa bežne nachádzajú v našom klimatickom pásme. Ak sa alergia testami potvrdí, lekár s vami nastaví liečbu tak, aby už vaša pokožka netrpela.

Pozn. všetky ceny ošetrení a zákrokov nájdete v príslušných sekciách webu

Zdroj: ryantclinic.sk