A password will be e-mailed to you.

Športová móda na internete? Príkladov toho, že aj malá rodinná firma môže byť na internete úspešná je veľa. Niektoré z nich to však zdávajú hneď po tom čo sa objavia väčšie či menšie problémy. Udržať sa a vytrvať je čoraz náročnejšie…

Malej rodinnej firme, ktorej začiatky v oblasti módy siahajú do roku 1995 sa to podarilo. Svoj úspech začala písať v malej predajni s rozlohou asi 15 m² v mestečku Šamorín na južnom Slovensku, neďaleko Bratislavy.

Predávala hlavne športovú módu a značky ako Adidas, Nike, Puma, Reebok a ďalšie.

Pre veľký záujem sa firma o rok na to presťahovala do predajne s rozlohou 100 m² a rozšírila sortiment hlavne o športovú obuv a nové značky. Po roku 2000, kedy na Slovensku začali rásť veľké nákupné centrá ako huby po daždi to mala pomerne ťažké.


Nástup internetu a prispôsobovanie sa trhu

Prispôsobovanie sa trhu neobišlo ani malú rodinnú firmu zo Šamorína.  Pomohol jej najmä rozmach internetu, ktorý malým firmám umožňoval predávať produkty v rámci celého Slovensku, či dokonca Európy. Firma neváhala ani sekundu a svoj online obchod spustila tiež. Treba dodať, že všetok tovar dováža z Európskej únie hlavne z Nemecka.

Sortiment tovaru bol rozšírený o značky, ktoré kopírujú najnovšiu urban a street wear módu a všetky módne štýly vystihujúce otvorených, slobodných a štýlových ľudí.

Pomerne dobre zastúpené sú aj pohodlné pánske tepláky. Tento typ oblečenia je dostatočne elegantný na to, aby nebol považovaný za pracovný a dostatočne ležérny na nosenie v súkromí vášho domova. Tepláky môžete nosiť doma po celý deň, najmä ak pracujete z domu, alebo sa chcete cítiť príjemne a komfortne počas sledovania televízie.

Pánske oblečenie v podobe teplákov vhodne dopĺňajú ležérne pánske mikiny. Ich výhodou je, že ich možno veľmi ľahko zakomponovať do elegantného outfitu. Naj-horúcejším módnym trendom je natiahnuť si cez mikinu elegantné sako, hodiť si kapucňu na hlavu a obuť si poltopánky. Vyzerá to naozaj skvele!

Športová móda budovaná na dôvere zákazníkov

Pýtate sa prečo nakupovať práve v tomto e-shope?

Je to hlavne kvôli prístupu s ktorým budete spokojní. Vždy keď s e-shopom nadviažete komunikáciu či už písomnú alebo telefonickú si môžete byť istý, že sa budete komunikovať priamo s majiteľmi obchodu.

Vaša požiadavka, alebo problém sa bude riešiť v čo najkratšom možno čase a k Vašej spokojnosti.

Môžete sa spoľahnúť na bohaté skúsenosti firmy a radiť sa pri výbere veľkosti, materiálu alebo strihu. A čo je najdôležitejšie? Nemusíte sa obávať toho, že by vám objednaný tovar nedorazil, alebo nebodaj straty peňazí. Pre majiteľov tohto sympatického obchodu je totiž najdôležitejšia ich česť, dodržané slovo a Vaša spokojnosť!

Žiadny ďalší článok