Stoličky od slovenského výrobcu, alebo všetko pre dobré sedenie

stoličky

Stoličky a zdravé sedenie – to je téma ktorá v poslednej dobe často rezonuje. Nenechajte sa zmiasť jednoduchou a na prvý pohľad nenápadnou stránkou čisto slovenskej firmy, ktorú vám predstavíme. Po oboznámení sa s jej produktmi a službami sme náš názor rýchlo zmenili.

SIMEX nie je iba obchodnou firmou, ale aj tradičným slovenským výrobcom s dlhoročnou tradíciou.

Slovenská firma s viac ako 26 ročnou históriou

SIMEX pôsobí na trhu od roku 1992. Za viac ako 26 rokov obslúžila tisíce spokojných zákazníkov. Jej produkty sa nachádzajú nie len domácnostiach ale aj vo veľkých firmách. Mnohé z kancelárskych kresiel a kancelárskych stoličiek si firma vyrába sama, pričom vlastný sortiment dopĺňa o kvalitné výrobky z dovozu priamo od výrobcov. To je kľúčom k tým najlepším cenám ktoré slovenskí zákazníci častokrát požadujú.

Z vlastnej dielne – podľa požiadavky a na mieru

Šikovní remeselníci Vám navrhnú a vyrobia stoličku presne podľa Vašich predstáv. Pohodlne si sadnite si na kvalitný, slovenský výrobok, ktorý spĺňa tie najvyššie kritériá kvality. Stačí sa rozhodnúť pre SIMEX a získať záruku 2 až 5 rokov podľa typu jednotlivého produktu.

Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis všetkých stoličiek a kresiel a v prípade technickej zhody komponentov aj servis na všetky produkty od iných predajcov a výrobcov.

K dispozícii sú aj náhradné diely a komponenty na stoličky ako kolieska plastové i gumenné, piesty, mechanizmy. Vybrané produkty Vám dokonca prečalúnia do nového poťahu. Je na Vašom rozhodnutí, či si kúpite novú stoličku alebo si necháte zrepasovať starú.

Kancelárske stoličky a kreslá

Kancelárske stoličky, ktorých sortiment je naozaj široký sú k dispozícii v rôznych prevedeniach. Všetky modely zodpovedajú požiadavkám ergonomického sedenia. V ponuke sú tiež zdravotné stoličky. U jednotlivých typov kancelárskych stoličiek si môžete vybrať poťahový materiál, typ podpierok na ruky, kríže plastové alebo kovové, prevedenie bez hlavovej opierky alebo s hlavovou opierkou.

V súčasnej dobe keď veľa sedíme, je výber správnej kancelárskej stoličky veľmi dôležitý. Stolička by mala zodpovedať výške vašej postavy a musí byť dimenzovaná na vašu hmotnosť. Ideálnym riešením je preto vyskúšať si rôzne stoličky priamo na mieste. Neváhajte preto a zastavte sa v predajni kde vám s výberom ochotne poradia.

Celkový sortiment dotvárajú kancelárske kreslá vyrobené na Slovensku. Môžete si vybrať z rôznych modelov, prevedení a poťahových materiálov. Pri ich výrobe sa vychádza z potrieb a požiadaviek slovenského zákazníka. V ponuke sú tiež kancelárske kreslá od iných výrobcov.

Zdravotné stoličky

Zdravotné stoličky zabezpečujú zdravé aktívne sedenie. Zdravotná stolička s funkciou mechanizmu BODY BALANCE TEC obsahuje ortopedický 3D pohyblivý sedák, výkyvný do všetkých strán. Tým sa eliminuje tlak na medzistavcové platničky, stimuluje cirkulácia krvi, zvyšuje koncentráciu a posilňuje Vaše chrbtové svalstvo a chrbtica.

Ostatné stoličky a nábytok

Do rokovacích miestností sú vhodné rokovacie stoličky na kovových nohách, lyžinách s čalúnením alebo typy sedenia s plastovým sedadlom a operadlom. V ponuke je tiež viac ako 450 typov jedálenských stoličiek v rôznych prevedeniach.

Nechýbajú klasické drevené stoličky, čalúnené stoličky s kovovými nohami, plastové stoličky s drevenými nohami alebo kovovými nohami. K dispozícii je množstvo rôznych typov, rôzne farby a poťahové materiály. K jedálenským stoličkám neodmysliteľne patria vhodné jedálenské stoly.

Written By
More from redakcia

Podlahy pre vonkajšie športoviská a športové haly: Aké sú možnosti?

Základom každého športoviska je kvalitná odolná podlaha. Musí minimalizovať riziko poranenia športovcov...
Čítať ďalej