Jazyková škola Gabby, alebo výučba cudzích jazykov na rôzne spôsoby

Gabby

Chceli by ste sa naučiť cudzí jazyk a stále s tým otáľate? Poznáme to. Medzi najčastejšie výhovorky patrí: nemám čas, možno niekedy v budúcnosti, atď. Lenže pokiaľ vám chýba odhodlanie a nestihli ste to v detstve, počas štúdia na strednej alebo vysokej škole, cudzí jazyk sa už nikdy nenaučíte.

Nielen pre nerozhodných, ale aj pre deti, študentov a všetkých ostatných podáva pomocnú ruku jazyková škola Gabby.

Ide o renomovanú vzdelávaciu inštitúciu zo Žiliny v ktorej vyučujú iba profesionálni či už slovenskí, alebo zahraniční jazykoví lektori. Ich poslaním je s nadšením a odhodlaním vyučovať Vami zvolený jazyk a taktiež vás oboznámiť s kultúrnymi črtami jednotlivých jazykov.

Príjemné a pohodlné vyučovacie miestnosti

Pripravte sa na príjemné, pohodlné vyučovacie miestnosti a priestory jazykového centra, kde sa stretnete s priateľskou a neformálnou atmosférou. Po tom, čo si tu dáte zdarma kávu, čaj, cappucino alebo minerálku sa zapojíte do výučbového procesu. Výučba cudzích jazykov prebieha buď skupinovo, alebo individuálne.

Okrem iného sa tu realizujú aj rôzne školenia, firemná výučba, prázdninová, pracovná, alebo detská výučba jazykov.

Jazyková škola Gabby ponúka všetko, čo sa týka jazykov, kultúry, tréningov, školení alebo letných táborov. S radosťou a bezplatne vám tu poradia. Na požiadanie vystavia nezáväzné hodnotenie Vašich jazykových zručností a ponúknu vám jazykový kurz ušitý priamo na mieru. Stačí ak o sebe dáte vedieť prostredníctvom e-mailu, alebo telefonicky.

Vyberte si jeden z večerných kurzov

Večerné kurzy cudzích jazykov predstavujú klasiku v ponuke jazykovej školy Gabby. K dispozícii je 8 úrovní jazykových kurzov podľa všeobecného medzinárodného jazykového rámca, ktorého obsah tvorí približne 100 tematických komunikačných okruhov z bežného života, gramatiké úrovne, komunikačné cvičenia a modelové situácie.

Profesionálni lektori dokážu upriamiť 100% Vašej pozornosti na preberané učivo počas celej vyučovacej hodiny.

Okrem toho si môžete zaplatiť individuálne hodiny a kurzy absolvovať vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Nemusíte sa tak nikomu prispôsobovať. Pokiaľ však máte radi spoločnosť, môžete byť súčasťou malej skupiny cca. piatich ľudí. Skupiny tvoria študenti s rovnakými jazykovými vedomosťami .

Denný anglický jazykový tábor

Využite letných prázdnin a zapíšte svoje dieťa do letného jazykového tábora na Slovensku. Napriek tomu, že Gabby je jazykovou školou, jej dvere nie sú v lete zatvorené. Namiesto toho prichádza s ponukou pre všetky deti. Na programe je množstvo hier a zábavy! Letné detské tábory jazykovej školy Gabby sú už niekoľko sezón obľúbené a vyhľadávané. O program v nich sa starajú úžasní lektori, s ktorými je jednoducho zábava. V Anglickej škole sa výučba spája s hrou čím sa vytvára vhodné prostredie pre dieťa. Ide o zaručený spôsob prehĺbenia si znalostí z anglického jazyka či už pre začiatočníkov alebo pokročilých.

Samotná výučba prebieha na princípe Cambridge plus Montessori metódy, vďaka čomu sa deti dokážu naučiť po anglicky za oveľa kratší čas. Jednotlivé hodiny delia prestávky s občerstvením.

Program pre deti je rôznorodý, záleží od počasia a veku detí. Každé ráno sú deti oboznámené s tým čo ich čaká. Svoj čas trávia v parkoch, kde sa hrajú loptové a iné hry a počas ktorých využívajú anglický jazyk. Keďže ide o denný detský tábor, po týchto aktivitách si rodičia svoje deti vyzdvihnú a pripravia sa na ďalší deň plný zábavy.

Cudzí jazyk on-line z pohodlia domova

On-line výučba angličtiny je výborným riešením pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú naučiť najpoužívanejší jazyk na svete, ale nechce sa im cestovať. Takýmto spôsobom je okrem angličtiny možné študovať aj nemčinu či francúzštinu. Ide o efektívnu a modernú metódu výučby, ktorá je určená ako pre jednotlivcov tak pre skupiny ľudí.

Gabby on-line metóda výučby zahŕňa konverzačnú metódu Cambridge. Vyučuje sa cez Skype, Zoom, alebo Google Duo. Prihlásiť sa môže každý, kto má mobil, tablet, alebo počítač, resp. notebook s web kamerou a pripojením na internet.

O jazykovej škole Gabby

Jazyková škola Gabby v Žiline je asociáciou Cambridge škôl, ktorá pripravuje na všetky Cambridge skúšky a tiež akreditovaným centrom Educational Testing service (ETS), spoločnosti, ktorá produkuje testy TOEIC, TOEFL. Testuje sa tu pracovná angličtina, nemčina, francúzština prostredníctvom medzinárodnej skúšky TOEIC. Študenti sa tu taktiež pripravujú na medzinárodnú akademickú skúšku z anglického jazyka TOEFL, plus z nemeckého jazyka Goetheho certifikát úroveň A2. B1,B2. Medzi najčastejšie skúšky sa radia Cambrigde skúšky FCE a CAE.

More from Marek Poleč

Komplexné fulfilment služby pre Vašu firmu a podnikanie

Fulfilment je pojem, s ktorým sa budeme v blízkej budúcnosti stretávať čoraz...
Čítať ďalej