A password will be e-mailed to you.

Fulfilment je pojem, s ktorým sa budeme v blízkej budúcnosti stretávať čoraz častejšie. Ide o kompletný outsourcing logistiky pre eshopy s rýchlym a spoľahlivým doručením konečným zákazníkom.

Ecosam Fulfillment Group je pomerne mladá firma s veľkou budúcnosťou. Založená bola v 2018 s modernizačnou víziou vo fulfillmente a logistike. Prvoradým cieľom firmy je automatizácia procesov s využitím najnovších technológií a systémov. Trnavská firma ponúka kompletný fulfillment, alebo inými slovami outsourcing logistiky pre eshopy s rýchlym a spoľahlivým doručením po celej Európe.

Využitie služieb prepravných spoločností vám umožní napredovať

Firmu založili nadšenci, ktorí počas štúdia na vysokej školy spravovali viaceré eshopy na Slovensku, Česku a USA. Inšpirovali sa fulfillment centrom v USA, ktoré im zabezpečovalo automatizáciu od prijatia tovaru od výrobcu až po odoslanie a riešenie reklamácii. Vďaka tomu bolo pre nich manažovane viacerých eshopov doslova hračkou.

Kvalitných poskytovateľov fulfillment služieb je na Slovesnsku stále málo. To bol tiež jeden z dôvodov prečo vznikla firma Ecosam Fulfilment Group inšpirovaná americkou spoločnosťou.

Najnovšie trendy a poznatky pretavené do reality

Fulfillment a logistika je pomerne rýchlo sa vyvíjajúce prostredie, ktoré je závislé na sledovaní najnovších trendov. Tím spoločnosti Ecosam Fulfilment Group sa pravidelne zúčastňuje na európskych konferenciách ohľadom modernizácie fulfillmentu. Svoje know-how zdieľa s rôznymi zahraničnými centrami s ktorými diskutuje o nových technológiách, o tom ako eliminovať komplikácie, alebo ako zrýchliť procesy v skladoch.

Poskytované služby:

  • Skladovanie krátkodobé aj dlhodobé
  • Pick and Pack
  • Doručovanie
  • Systémova automatizácia
  • Manažment vratiek

Fulfilment a niekoľkonásobné zrýchlenie procesov

Vedeli ste, že s využitím fulfillment služieb dokážete až päťnásobne zrýchliť všetky procesy vo Vašej firme? Stačí na to keď svoj eshop prepojíte s API systémom fulfilment partnera. Objednávky a dáta sa začnú ihneď synchronizovať, následne nastáva zber a balenie tovaru s následným doručením konečnému zákazníkovi. Systém možno integrovať s každým ecommerce rozhraním.

Fulfilment a 50% lacnejšia doprava

Vďaka partnerstvu s najspoľahlivejšími dopravcami si mohla spoločnosť svojim zákazníkom dovoliť ponúknuť až 50% zľavu na dopravu. Využitie filmulmentu predstavuje najefektívnejší spôsob doručenia pre každého zákazníka. Zvoz objednávokprebieha doručovacími službami každý deň o 16:00. Samozrejmosťou je nonstop live sledovanie zásielky s tromi pokusmi o doručenie vrátane emailových a SMS notifikácií. Všetky zásielky sú poistené.

Rozdiel spočíva aj v prístupe k ekológii

Ecosam Fulfilment Group myslí na budúcnosť. Na rozdiel od iných spoločností ktoré sa zaoberajú fulfillmentom sa tu kladie veľký draz na ekológiu. Prvoradým cieľom je minimalizácia neekologických procesov na minimum pri hľadaní iných alternatív.

Dozvedáme sa, že až 40% ľudí nakupujúcich online prihliada na ekologicky orientované eshopy. Toto percento sa pravidelne zvyšuje. Ľudia sú ochotní si priplatiť za eco-friendly riešenia výmenou za dobrý pocit z ochrany planéty a našej budúcnosti.

Ecosam Fulfilment Group preto nepoužíva polystyrén ako výplň. Namiesto toho sa používa eco-friendly rozložiteľná výplň najvyššej kvality, recyklované plasty a kartóny. V celej firme vrátane skladu sa používa ekologické a šetrné osvetlenie. Online faktúry a evidencia v systéme minimalizujú tlač papiera.

Zdroj: sk.ecosam.eu

Žiadny ďalší článok