Online marketingová agentúra s ktorou budete spokojní

online

Skúšate to s on-line biznisom a neviete ako začať? S istotou vám môžeme povedať, že bez propagácie na internete sa nezaobídete. Existujú marketingové agentúry ktoré vám v tomto smere radi pomôžu. Disponujú totiž odbornými vedomosťami a skúsenosťami z marketingu.

E-shop alebo webová stránka? Objednávajte na mieru presne podľa vašich predstáv

Digital Partner je online marketingová agentúra, ktorá pomáha svojim klientom efektívne komunikovať s verejnosťou v internetovom prostredí. Jej marketingové a reklamné služby sú určené pre malé aj väčšie spoločnosti. Na prvom mieste je vždy kvalita s dôrazom na špecifiká každej firmy. Spoločnosť vlastní licenciu Google Street View Trusted a je členom Internet Marketing Association.

S klientmi, ktorí rozbiehajú svoj online marketing sa zvyknú riešiť otázky typu – ako zvýšiť návštevnosť webovej stránky, alebo ako zlepšiť povedomie o značke? Ide o fázu ktorá je veľmi dôležitá z pohľadu úspešnosti firmy v budúcnosti. Nastavuje sa v nej marketingová stratégia a pokladajú základy, na ktorých bude stáť celý váš biznis.

Online marketingová agentúra Digital Partner poskytuje služby, ktoré sa realizujú na základe osvedčených postupov a s využitím uznávaných nástrojov. Ide skôr o konzultanta než dodávateľa služieb. Neváhajte jej preto zveriť všetky svoje starosti s marketingom. Optimálne riešenie pre vás budú hľadať dovtedy dokedy ho nenájdu. Nebudú vám ponúkať produkty, ktoré by pre vás za daných okolností neboli prínosom. Naopak, ak existuje lepšie riešenie, o ktorom možno neviete a bolo by pre vás efektívne, určite vás o ňom budú informovať.

Digital Partner: Pohľad na vec očami zákazníka

Každé zadanie je dobré analyzovať v prvom rade z pohľadu vášho zákazníka. Pohľad tretej strany dokáže totiž upriamiť vašu pozornosť na podstatné veci. Vďaka správne cielenej Google reklame a vhodne zvoleným sociálnym médiám sa dostanete presne tam, kde sú vaši zákazníci. Treba sa iba vžiť do ich situácie a začať myslieť ako oni.

Digitálny svet sa mení rýchlo, ale princípy marketingu nie. Preto nie je správne ponúkať konkrétne produkty bez dôkladnej analýzy.

Konzultanti z agentúry Digital Partner vám pomôžu nájsť také riešenie, ktoré bude pre vás prínosom aj z dlhodobého hľadiska. Na začiatku spolupráce to bude možno zložitejšie, no táto extra námaha neskôr prinesie svoje ovocie. Spokojný klient je ten, ktorý dostane efektívnu službu pri vzájomnej hladkej komunikácii. Ak hľadáte online marketingovú agentúru s férovým prístupom, práve ste ju našli.

Prehľad ponúkaných služieb v oblasti online marketingu

V oblasti SEO sa zvyčajne riešia otázky typu – ako zlepšiť viditeľnosť firmy na internete v konkurenčnom prostredí? Ako dosiahnuť lepšie pozície pri vyhľadávaní na určité kľúčové slová? Za týmto účelom sa robí množstvo čiastkových analýz, ktoré sú potrebné pre správne nastavenie marketingových činností. Tejto činnosti sa hovorí SEO a linkbuilding. Pod tvorbou reklamných kampaní sa rozumie najmä: otváranie reklamných účtov, implementácia analytických nástrojov, tvorba reklamných textov či tvorba grafických návrhov pre bannerovú reklamu.

Pri klientoch, ktorí už majú s digitálnym marketingom skúsenosti sa riešia otázky typu – ako zvýšiť konverzie na mojej stránke? Ako optimalizovať kampane tak, aby som z nich vyťažil čo najviac? V tejto fáze sa orientuje na analýzu súčasného stavu a procesov tak, aby bolo odhalené všetky slabé miesta vašej online reklamy. Správu sociálnych sietí klienti taktiež veľmi radi prenechávajú na externé spoločnosti. Ide predovšetkým o tvorbu pravidelných príspevkov pre rôzne sociálne médiá a spúšťanie propagácie v rámci dohodnutého komunikačného plánu.

PPC reklama: Platená reklama na Google

Zákazníkov dokáže reklama pritiahnuť vtedy, keď budú hľadať to čo ponúkate. Reklama môže byť zacielená na presný región alebo na relevantnú oblasť v čase, keď to má najväčší význam. PPC reklama vám môže priniesť nových návštevníkov na váš web. Povzbudiť ich k želanej akcii alebo osloviť váhajúcich návštevníkov. Inzerovať je možné vo vyhľadávacej alebo obsahovej sieti alebo priamo na YouTube a partnerských weboch.

Okrem platenej PPC reklamy si nechajte poradiť aj v reklame v rámci vyhľadávania. Vyhľadávanie v Google je neodmysliteľnou súčasťou života väčšiny ľudí. Pokiaľ sa zaujímate o aktuálnu predpoveď, najbližšiu reštauráciu alebo o najlepšiu cenu tovaru, Google vám vždy ponúkne niekoľko relevantných výsledkov. Online marketingová agentúra Digital Partner vám zase pomôže s naj hľadanejšími slovami pre váš biznis. Zverte reklamné kampane do rúk špecialistov a nechajte si na váš web priviesť nových návštevníkov.

Reklamu na Google je možné spúšťať aj naprieč rôznymi portálmi a magazínmi vo forme bannerov alebo textov. Pútavými animovanými bannermi možno osloviť a presmerovať návštevníkov na váš web. Reklama môže byť zacielená aj podľa špecifických skupín alebo podľa odborového zamerania. Ak si želáte rozšíriť povedomie o vašej značke, reklama v obsahovej sieti je na to ako stvorená.

Druhou najväčšou vyhľadávacou sieťou na svete je YouTube. Ľudia sem prichádzajú za zábavou alebo vzdelávaním. Budete preto na očiach aj tu. Video reklamou totiž dokážete osloviť veľký počet vašej cieľovej skupiny. Existuje niekoľko typov formátov video reklamy, pričom každá z nich sleduje iný cieľ. Nechajte si preto poradiť pri výbere s ohľadom na vaše marketingové ciele. Použiť môžete už existujúci klip alebo si nechať vytvoriť nový spot podľa vašich predstáv.

More from Marek Poleč

Zoznámte sa s Bentley Flying Spur 2020, najrýchlejším sedanom na svete

Bentley predstavil úplne nový model Flying Spur, ktorý má byť naj agilnejším,...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *