Ready made s. r. o. – najrýchlejšia a najjednoduchšia forma spustenia podnikania

ready made

Ready made spoločnosti s.r.o. sa zakladajú výlučne za účelom ich odpredaja klientom. Takéto firmy nikdy nevykonávali žiadnu činnosť, nemajú žiadnu obchodnú históriu, žiadne záväzky ani pohľadávky. Sú pripravené k okamžitému predaju so všetkými právnymi dokumentmi. Po ich zakúpení môžete začať podnikať v priebehu niekoľkých hodín.

Začíname podnikať – Informácie, bez ktorých sa nezaobídete

Samozrejmosťou takto pred založených firiem je ich zápis na Živnostenskom a Obchodnom registri ako aj registrácia na Daňovom úrade. Kúpou už existujúcej spoločnosti ušetríte čas a vyhnete sa zdĺhavej byrokracii. Zmena konateľa je právoplatná dňom podpisu dokumentov. Pre podnikateľov je kúpa ready made spoločností veľmi atraktívna. Nie každý má totiž čas a chuť podstupovať byrokraciu vyplývajúcu z procesu zakladania novej spoločnosti.


Začnite podnikať s ready made s. r. o. už do 4 hodín

Ready made firmu si môžete kúpiť spolu s virtuálnym sídlom a získať zľavu 200€. Cena firmy po zľave je len 399€, cena firmy spolu s virtuálnym sídlom na 6 mesiacov je len 773,4€. Hlavnou výhodou kúpy ready made s. r. o. (pred založenej čistej firmy s prideleným IČO, DIČ a splateným základným imaním) je úspora času a vyhnutie sa byrokracii na úradoch.

Založenie firmy a pridelenie DIČ priemerne trvá až 5 týždňov. Konateľom už existujúcej ready made s.r.o. môžete byť už o 4 hodiny.

Stačí sa obrátiť na spoločnosť M2B a. s., ktorá na základe Vašich požiadaviek uskutoční zmeny (konateľa, spoločníka, obchodného mena, sídla, predmetov podnikania, …) a môžete okamžite podnikať. Kúpa ready made firmy od M2B.sk je najrýchlejšia a najjednoduchšia forma spustenia podnikania na Slovensku. Dokazujú to referencie viac ako 1 000 spokojných klientov, ale aj odporúčania advokátskych či účtovných kancelárií. Ready made spoločnosti sú pripravené na rýchly prevod do 4 hodín čo je najrýchlejšie na Slovensku.

Zaregistrujte si národnú ochrannú známku za 399 €

Ochranná známka chráni hodnotu vašej značky – ak vytvoríte značku, ktorú si široká verejnosť obľúbi a zaregistrujete si ju ako ochrannú známku, získate obrovskú konkurenčnú výhodu. Tým, že chránite svoju značku, zároveň nepriamo zvyšujete jej hodnotu a ceny vami predávaných produktov/služieb. Uvádzanie ochrannej značky pri vašich tovaroch a službách podvedome zvyšuje image vašej značky a tým aj hodnotu tovaru či služby u spotrebiteľa.

Snahy o kopírovanie a vytváranie napodobenín úspešných firiem, tovarov a služieb sú dnes bežným javom. Zaregistrovaním ochrannej známky predíde falšovaniu originálnych značiek, služieb a produktov.  Ochranná známka definuje vaše práva – právo používať ochrannú známku a značku na zaregistrované tovary a služby má výlučne len jej majiteľ – resp. len iné osoby, ktorým bol súhlas na používanie ochrannej známky udelený. Investícia do registrácie ochrannej známky je násobne nižšia, ako škody, ktoré by mohli nastať, ak si svoju značku a duševné vlastníctvo chrániť nebudete.

Ochranná známka stojí 399 € pričom v jej cene sú zahrnuté všetky konzultácie pri úkonoch súvisiacich s jej registráciou, posúdenie rozlišovacej spôsobilosti ochrannej známky ako aj rešerš už existujúcich ochranných známok s rôznymi odporúčaniami. V cene máte prípravu dokumentov potrebných k registrácii ochrannej známky partnerskými advokátskymi kanceláriami ako aj zaplatenie správneho poplatku pre tri zápisné triedy, ktorý je štandardne 166 €. Prípravu a podanie prihlášky na ÚPV SR, komunikáciu s týmto úradom, prevzatie osvedčenia o registrácii ochrannej známky a odovzdanie všetkých dokumentov.

Dôvody prečo registrovať ochrannú známku cez M2B.sk

Spoločnosť M2B má s registráciami ochranných známok bohaté skúsenosti. Ide o profesionálneho a odborného partnera s dlhoročnou históriou. Všetky potrebné dokumenty k registrácii vašej ochrannej známky vám pripravia partnerské advokátske kancelárie. Stačí dodať údaje, podpísať dokumenty a viac sa o registráciu ochrannej známky nemusíte starať. Obľúbenou kombináciou je založenie spol. s r. o. spolu s registráciou ochrannej známky.

Cena za registráciu ochrannej známky je 399 euro čo je perfektná ponuka. V tejto cene je už zahrnutý aj správny poplatok, ktorý je štandardne 166 €. Pri objednávke týchto služieb sa poskytuje dodatočná zľava 50€.

Na webe je k dispozícii viac ako 500 citácií konkrétnych konateľov a spoločníkov firiem, ktorí boli so službami firmy M2B spokojní. Podpis dokumentov a konzultácie prebiehajú vo vlastných firemných priestoroch v Bratislave. Za všetko hovorí know how a neustále vzdelávanie sa. Firmu M2B možno pravidelne vidieť v médiách: RTVS, TREND, HN, TA3, Finweb, podnikam.sk, pripravila sedem vzdelávacích ebookov a od roku 2008 píše články na blogu.

O spoločnosti M2B a.s.

Spoločnosť M2B a.s. sa špecializuje na predaj nových ready made ako i starších firiem, poskytovanie služieb virtuálneho sídla a vedenie účtovníctva. Okrem “štandardných ready made s.r.o.” predáva aj  ready made akciové spoločnosti a ready made európske akciové spoločnosti, či firmy už registrované k DPH. Pred založené firmy kupujú najmä klienti, ktorí chcú mať istotu rokmi overeného partnera, prípadne to robia na základe odporúčaní svojich advokátov, účtovníkov, či obchodných partnerov – spokojných klientov.

Tím spoločnosti M2B a.s. tvorí 15 odborníkov z oblasti práva a účtovníctva. Firma zároveň spolupracuje a využíva služby partnerských advokátskych kancelárií, auditorov či daňových poradcov. K aktuálnym témam pravidelne publikuje články na svojom blogu M2B.

Spoločnosť si zakladá na úzkej spolupráci s advokátmi, účtovníkmi a inými poradcami a patrične je hrdá na dôveru redaktorov v médiách. Pravidelne sa vyjadruje pre najvýznamnejšie média na Slovensku medzi ktoré s určitosťou patria týždenník TREND, Hospodárske noviny, RTVS, TA3. Osobný prístup a spokojnosť každého klienta je na prvom mieste. Kvalitu ponúkaných služieb doteraz ocenilo viac ako 2 500 spokojných klientov.

Tags from the story
, , ,
More from Marek Poleč

Aston Martin DBX – najnovšie SUV, pre Bonda ako stvorené!

Britská automobilová značka sa rozhodla pre kontroverzný krok. Podľahla naj dominantnejšiemu trendu...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *