Rezervujte si termín u lekára moderným spôsobom online

termín u lekára

Návšteva u lekára môže znamenať v týchto letných horúčavách nočnú moru. Slovenské zdravotníctvo je poddimenzované a trpí nedostatkom financií. Zdravotná starostlivosť je síce dostupná, ale jej kvalita je v mnohých prípadoch nedostatočná.

Našťastie už dnes existuje komfortný spôsob ako sa na lekárske vyšetrenie objednať. Cez internet si môžete vybrať špecialistu s dobrými referenciami, ktorý je dostupný v mieste vášho bydliska. Dostavíte sa k nemu v presne daný čas, bez dlhého vysedávania v čakárni a iných obštrukcií.

Hľadáte urológa s bohatými skúsenosťami? Práve ste našli

O úspešnosti rezervácie termínu ste e-mailom súčasne informovaní vy aj váš lekár. Internetový portál TopDoktor je obľúbený najmä v Bratislave, ale aj v ostatných mestách Slovenska.

Termín u lekára: endokrinológia

Najmä v tomto letnom období možno badať veľký záujem o špecialistov z oboru Endokrinológie. Toto odvetvie medicíny sa zaoberá žľazami s vnútorným vylučovaním, látkami, ktoré vylučujú – hormónmi – a chorobami týchto žliaz.

Iba v hlavnom meste pracuje v tomto obore niekoľko endokrinológov Bratislava, ktorých kontakty s voľnými termínmi nájdete priamo na stránke.

Endokrinný systém sa skladá z niekoľkých žliaz na rôznych miestach v tele, ktoré vylučujú hormóny priamo do krvi. Hormóny majú rôzne funkcie a veľa spôsobov činnosti. Na základe chemického zloženia rozlišujeme tri rôzne triedy hormónov: amíny, peptidy a proteíny a steroidy. V súčasnosti ide najmä o to, aby sa objasnil účinok hormónov na organizmus v prípade rôznych stresových podnetov a pod.

Termín u lekára: ORL ambulancia

Ďalšou z vyhľadávaných a pomerne často navštevovaných ambulancií je ORL ambulancia. Ide o odbor, ktorý sa zaoberá diagnostikou a posudkovou činnosťou pri chorobách ucha, horných dýchacích ciest, zmyslových orgánov a rovnováhy.

O dôležitosti tohto oboru svedčí viac ako 30 špecialistov iba v rámci Bratislavy.

Nájdite si toho svojho obľúbeného a objednajte sa k nemu moderným a komfortným spôsobom online. ORL ambulanciu Bratislava sa odporúča navštíviť aj preventívne, alebo pri začínajúcich náznakoch komplikácií.

Kam za dobrým urológom v Bratislave?

Urológiou náš dnešný bedeker ukončíme. Tento medicínsky odbor sa zaoberá močovým ústrojenstvom žien a močovo-pohlavným ústrojenstvom mužov. S postupným starnutím sú urologické ochorenia čoraz častejšie. Na stránke TopDoktor sme napočítali takmer 40 urológov iba v rámci Bratislavy.

Urológiu Bratislava preto najčastejšie vyhľadávajú starší ľudia s rôznymi problémami močových ciest.

Medzi choroby, ktoré rieši urológia patria okrem iného obličkové a močové kamene, nezhubné zväčšenie prostaty, rakovina obličiek, alebo prostaty, rakovina močového mechúra, semnníkov, penisu, močovej trubice, ale aj dráždivý močový mechúr, sexuálna dysfunkcia či mužská neplodnosť.

More from Marek Poleč

Niekoľko vychytávok od Huawei, ktoré ocení každý študent

Začiatok nového školského roka je už za nami, čo znamená, že sa...
Čítať ďalej