Zdráhali ste sa spýtať: Prečo sa oplatí vyskúšať erotickú zoznamku

Chcete si iba užiť, netúžite po vážnom vzťahu ani romantike. Jednoducho chcete iba nájsť nového, príťažlivého partnera alebo partnerku na jednorazový sex či víkendové horúce večery. Alebo možno dokonca dvojicu a konečne si splniť dlhoročný sex o švédskej trojke. Lenže kde týchto ľudí nájsť?

Splňte si sexuálne túžby vďaka erotickým pomôckam

V realite je to dnes ťažké…

Ak aj vy patríte medzi pracujúcich ľudí, zrejme taktiež denne pendlujete medzi domovom a prácou a zväčša stretávate iba kolegov (prípadne ešte cudzincov v MHD-ečke alebo supermarkete). Áno, aj oni majú vlastné sexuálne túžby a možno kolegyňa, ktorú deň čo deň stretávate v open space, by si taktiež rada nezáväzne užila. Ale v dnešnej dobe je dosť možné, že ak by ste jej to navrhli po krátkom small talku v kuchynke, skončili by ste na personálnom pre sexuálne obťažovanie. A naopak, ak by ste ako žena rovno priznali, že vám ide iba o sex, zakrátko by o vás ako o ľahkej žene hovorila celá firma.

V online zoznamke žiadne obavy

Preto v 2019 platí, že najlepšou cestou, ako si nájsť partnera na sex sú online erotické zoznamky. Tam nikto neskrýva, že mu ide v prvom rade o erotiku, nemusíte riešiť balenie, kam pôjdete na rande a či je sex vhodný najskôr až po treťom stretku… Jednoducho stačí si vytvoriť profil a môžete si vyberať spomedzi tých, ktorí túžia presne po tom istom, po čom vy. Oproti realite či klasickým zoznamkám nemusíte mať žiadne obavy z toho, či môžete priznať, že vám ide predovšetkým o sex. Alebo že ak mu/jej poviete o svojich sexuálnych predstavách, budete za čudáka a pokazíte si dovtedy sľubne vyvíjajúce sa flirtovanie.

Ľudia, ktorí túžia presne po tom istom, čo vy

Navyše, na erotickej zoznamke nemáte, čo stratiť, nemusíte sa obávať odmietnutia, ani toho, ako odmietnuť niekoho, kto sa nepáči vám. Jednoduchým „Ahoj“ začínate aj končíte konverzáciu a písať si môžete hneď s niekoľkými naraz. Nikto vás za nič nesúdi, všetci chcú si iba užiť. Niekto preto, že je nezadaní, iní preto, že nemá na vážny vzťah čas, iní si chce splniť svoje sexuálne sny…

Už ste sa v niektorej kategórii našli?  Tak si jednoducho založte účet na erotickej zoznamke, vyplňte v profile, kto ste a čo hľadáte, pridajte aspoň zopár fotiek a hor sa do spoznávania nových ľudí a erotických dobrodružstiev. Internet nám umožnil nájsť a vidieť prakticky každého a všetko na tomto svete. Tak prečo by ste to neskúsili využiť aj pre naplnenie vašich erotických túžob?

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Kornel Kubík

Účinné brzdové kotúče do auta? Stavte na popredného výrobcu

Nevyhnutnou súčasťou každého auta sú brzdy, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Obzvlášť...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *