Bieliace pásiky, alebo všetko čo potrebujete vedieť o bielení zubov

Domáce bielenie zubov pomocou pásikov Crest odporúčajú mnohí zubní lekári ako aj Americká zubná asociácia. Bielenie je jednoduché a úplne bezpečné. Biele zuby budete mať už po prvých troch dňoch bielenia. Vyskúšajte bieliace pásiky na zuby Crest aj Vy. Zvýšite si tak sebavedomie, budete sa tešiť zo života a ukážete svetu Váš nový hollywoodsky žiarivý úsmev!

Bieliace pásiky CREST – okamžitý efekt a maximálna spokojnosť

Ak sa neviete rozhodnúť ktoré pásiky z ponuky značky Crest si máte vybrať, riaďte sa našimi radami a odporúčaniami v tomto článku. Všetky pásiky Crest sú účinné, čo ich výrazne odlišuje od iných konkurenčných produktov na domáce bielenie zubov.

Sami si zvolíte aký level bielenia uprednostníte, koľko financií do nich investujete, alebo či nemáte nejako extra citlivé zuby a podobne. Na základe týchto faktorov sa rozhodujte pri výbere bieliacich pásikov.

Ktoré bieliace pásiky sú najlepšie?

Ak si ani prečítaní našich rád nebudete vedieť vybrať, zakúpte si bieliace pásiky Crest Professional Effects. Sú to najpredávanejšie pásiky z ponuky značky Crest. K dispozíícii je aj ich polovičné balenie. Alebo dajte prednosť novému TOP produktu s najlepším pomerom kvalita/cena, ktorým sú pásiky Crest BRILLIANCE White.

Všeobecne platí, že všetky bieliace pásiky Crest sú účinné. Takže sa nemusíte obávať, že ak si vyberiete nejaké slabšie, nevybielia vám zuby. Zuby budú určite belšie aj so slabším druhom pásikov. Čím sú však silnejšie, tým je efekt bielenia zubov lepší a vydrží dlhšie. Samozrejme závisí to aj od nasledovnej starostlivosti o zuby. Trvácnosti bieleho odtieňa zubov pomôžete ak budete pravidelne používať zubné pasty Crest, ktoré dokonale udržiavajú belosť zubov.

Jedny z najúčinnejších bieliacich pásikov

Bieliacie pásiky Supreme Professional sú k dispozícii v najväčšom balení. Celé balenie obsahuje až 84 pásikov na 42 aplikácií, avšak na vybielenie zubov stačí väčšine ľudí aj tretinové balenie týchto pásikov. Používajú sa na 30 minút raz denne alebo dvakrát denne, závisí od citlivosti zubov. Postupné viacdňové bielenie je väčšinou účinnejšie ako nárazové bielenie, preto majú vynikajúci bieliaci efekt.

Pásiky Supreme sú koncentráciou najsilnejšie, preto nie sú vhodné pre ľudí s veľmi citlivými zubami, keďže bielenie by pre nich mohlo byť nepríjemné. Počas každého bielenia zubov sa môže vyskytnúť ako neškodná sprievodná reakcia prechodne zvýšená citlivosť zubov. Nemajú Advanced Seal (Strong Grip, No Slip) technológiu.

Nakoľko sú tieto pásiky jedny z najsilnejších, na vybielenie zubov postačuje bez problémov aj polovičné, či tretinové balenie.

Najnovší TOP produkt s najvyšším stupňom bielenia

Bieliacie pásiky 3D BRILIANCE White sú pásiky s najvyšším stupňom bielenia. Používajú sa 16 dní, každý deň na 30 minút. Ide o najnovší TOP produkt od značky Crest. Ak hľadáte najlepšie pásiky z ponuky, tak sú to práve tieto bieliace pásiky. Ak potrebujete bieliace pásiky vhodné aj na citlivé zuby, ale ktoré majú aj napriek tomu skoro najvyšší stupeň bielenia, vyskúšajte 3D BRILIANCE gentle. Používajú sa 16 dní, každý deň na 30 minút.

Pásiky 3D White s bieliacou lampou

Účinkom jedny z najlepších pásikov z ponuky. Balenie obsahuje aj profesionálnu bieliacu lampu na zuby určenú pre domáce použitie. Lampa maximalizuje a urýchľuje bieliaci účinok pásikov. V kombinácii s lampou sú tieto pásiky najlepším produktom na bielenie zubov v e-shope. Balenie síce obsahuje len 7 aplikácií na hodinu denne, ale efekt je urýchľovaný a maximalizovaný pôsobením špeciálneho svetla, preto sa s týmito pásikmi dosahujú najlepšie výsledky bielenia zubov.

Bieliacie pásiky s vysokým stupňom bielenia

3D Professional White sú nástupcom doteraz najobľúbenejších pásikov Crest 3D White Professional Effects, ktoré sa stali Produktom roku 2018 podľa heureka.sk. Ide o nový bestseller, redizajnovanú verziu predošlého variantu Professional Effects s vysokým stupňom bielenia pri ideálnom počte aplikácií. Tieto pásiky postačujú na profesionálne vybielenie zubov 99 % ľudí so zdravými zubami. Používajú sa 20 dní alebo podľa potreby aj kratšie, každý deň na 30 minút.

Bieliacie pásiky na postupné viacdňové bielenie

Treba brať na vedomie, že nie každému zaberá rýchle nárazové bielenie úplne ideálne. Niekto môže mať zuby pekne vybielené, ale pre niekoho je vhodnejšie skôr postupné viacdňové bielenie, ktoré je všeobecne odporúčané. Ak sa s bielením ponáhľate, vyberte si bieliacie pásiky 3D Professional EXPRESS, ktoré zastupujú rýchly spôsob bielenia zubov vďaka siedmim hodinovým aplikáciám.

Produkt roku 2018 podľa Heureka

3D White Professional Effects sú najobľúbenejšie pásiky z celej ponuky. Stali sa produktom roku 2018 podľa portálu heureka.sk. Za svoju cenu poskytujú vysokú úroveň bielenia zubov. Postačujú na profesionálne vybielenie zubov 99 % ľudí so zdravými zubami. Používajú sa 20 dní alebo podľa potreby aj kratšie, každý deň na 30 minút.

Bieliacie pásiky vyššej strednej triedy

3D Glamorous White sú bieliace pásiky na zuby vyššej strednej triedy. Určené sú na 14-dňové bielenie zubov 30 minút denne. Ak hľadáte dobrý produkt, ktorý viditeľne vybieli zuby a pôjde o efekt, ktorý vydrží dostatočne dlho, nepotrebujete to úplne najdrahšie a najsilnejšie z ponuky, odporúčame vám tieto pásiky “vyššej strednej triedy”.

S nižšou koncentráciou, ideálne na dobielenie

Bieliacie pásiky 3D White Vivid sú k dispozícii v balení s najmenším počtom pásikov. Majú nižšiu koncentráciu a aplikujú sa počas 10-dní 30 minút denne. Predstavujú nižší level bielenia zubov a hodia sa vtedy, keď si chcete zuby iba dobieliť, alebo ich priebežne udržiavať vybielené. Ide o niečo slabšie s dobrým a viditeľným, ale slabším efektom za dobrú cenu. Pre mnoho ľudí sú tieto pásiky dobrou voľbu.

Bieliacie pásiky pre ľudí s citlivými zubami

Bieliacie pásiky 3D VIVID Gentle sú určené špeciálne pre ľudí s citlivými zubami. Balenie obsahuje pásiky na 12-dňovú aplikáciu (resp. 14-dňovú v staršom variante Gentle Routine). Pásiky sa aplikujú na 30 minút denne. Bielenie prebieha šetrne a postupne. Neposkytujú síce vysoko profesionálny stupeň bielenia ako iné pásiky Crest, ale väčšine ľudí s pomerne belším odtieňom zubov vyhovujú a postačujú.

Na priebežné udržiavanie a bielenie

Bieliace pásiky 3D White Monthly Whitening BOOST nie sú klasickými pásikmi, ktoré vám vybielia zuby po pár použitiach. Sú totiž, podobne ako predošlá verzia s pomenovaním Stain Shield alebo 5 Minute Touch Up Kit a sú určené len na priebežné udržiavanie a bielenie už vybielených zubov. Objednávajte a používajte ich teda vtedy, ak už máte zuby vybielené inými pásikmi značky Crest a chcete, aby zuby vydržali dokonale biele čo najdlhšie bez straty maximálneho efektu.

About Author /

Start typing and press Enter to search