A password will be e-mailed to you.

Ktorá žena by nechcela byť krásna aj v pokročilom veku? Taká žena asi neexistuje. Existujú však ženy, ktoré idú s dobou a preto čítajú náš moderný magazín. Z času na čas v ňom prinášame tipy na zaujímavé technologické produkty, ktoré nemusia byť vždy iba doménou mužov. Jedným z takýchto zázrakov je galvanická žehlička na vrásky.

Vyberáme smarthodinky, alebo na čo si dať pozor pri ich kúpe

Mikroprúd galvanickej žehličky cieli svoj účinok na svaly tváre, ktoré sa nachádzajú pod pokožkou. Sú to práve svaly, ktoré sú príčinou vzniku vrások, ohybov a výrazových liniek. S pribúdajúcim vekom si tieto svaly pod pokožkou zvykajú na určité výrazy tváre a pozície pokožky či linky pokožky pri týchto mimických aktivitách.

Typickým príkladom sú vrásky medzi obočím. Na druhej strane, iné svaly našej tváre vykazujú menšiu aktivitu a preto zvyknú zakrpatieť, čo vedie k ďalším vráskam či previsom na pokožke. Ako príklad je možné uviesť oblasť okolo úst, brady a krku, kde sa s pribúdajúcim vekom začínajú objavovať značné príznaky starnutia.

Všetko sa odohráva na úrovni buniek

Vedeli ste že fungovanie buniek nášho tela je založené na nízkoprúdových impulzoch? Bunky ako by mali svoju pamäť, ktorá sa však môže s pribúdajúcim vekom poškodiť. Bunky sa vtedy stávajú nepriechodné, pričom sa do ich vnútra nedostáva žiadna výživa. Iba sa v nich hromadí odpad. Práve nízkoprúdová elektrická stimulácia dokáže vymazať poslednú spomienku na poškodenie bunky. Dokáže otvoriť bunkové membrány a iónové kanály. Začne sa vylučovať upchatý odpad a prijímať nová výživa.

Mikroprúdová žehlička a jej výhody

Mikroprúdová žehlička vysiela do svalov tváre jemné vlny vo forme pozitívnych a negatívnych iónov s blahodárnym účinkom. Prílišnou aktivitou namáhané svaly začnú relaxovať a príliš využívané svaly sa začnú posilnovať. Podstatou pôsobenia mikroprúdu je dostať svaly tváre do ich originálnej pôvodnej kondície. Pôsobením mikroprúdu sa pokožka stáva žiarivejšou, mladšou a vypnutejšou.

Mikroprúd zároveň aj zvyšuje cirkuláciu krvi a stimuluje tvorbu kolagénu, zlepšuje tón a textúru pleti a eliminuje výrazové linky. Hlavice mikroprúdovej žehličky reaktivujú staré bunky, vypínajú pokožku, vylepšujú tvárové kontúry, detoxikáciou a drenážou obnovujú energiu v pokožke, odstraňujú vrásky a zvyšujú imunitu pokožky proti alergiám. Efektívne sťahujú póry a odstraňujú tmavé kruhy pod očami.

O spoločnosti Cougar.sk, s.r.o.

Spoločnosť Cougar.sk, s.r.o je výhradný distribútor anglickej značky Cougar pre slovenský, český, maďarský a poľský trh. Sídlo firmy sa nachádza na Moyzesovej ulici 36 v Košiciach. Internetový obchod Cougar.sk a značka Cougar pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2011. Ako jediná firma v strednej a západnej Európe ponúka svojim veľkoodberateľom najnižšie ceny. Samozrejmosťou je garancia maximálnej kvality a originality produktov luxusnej značky Cougar. Medzi odberateľov patria lekárne, kozmetické salóny, kaderníctva, predajne kozmetiky, rôzne internetové obchody a podobne.

Žiadny ďalší článok