D-Link predstavuje najnovšie HD Wi-Fi bezpečnostné kamery

D-Link predstavil tri nové mydlink™ HD Wi-Fi  kamery, ktoré zabezpečia spoľahlivý dohľad vášmu domovu či kancelárii. Sú plne kompatibilné s platformami Amazon Alexa a Google Assistant, čo majiteľom zariadení Google Chromecast a Amazon Fire TV Stick umožňuje použiť na streamovanie živého prenosu len ovládanie hlasom.

Pomocou aplikácie mydlink™, ktorá je k dispozícii na stiahnutie zadarmo, je možné sledovať dianie na svojom mobilnom telefóne či tablete. Kamery detekujú pohyb i zvuky, disponujú nočným režimom a automaticky posielajú upozornenia keď zaznamenajú nejakú udalosť. Umožňujú nahrávanie na SD kartu, do mobilného zariadenia alebo do zabezpečeného osobného cloudu. Záznam je možné prehrať aj spätne priamo z cloudového úložiska alebo ho stiahnuť do svojho mobilného zariadenia. Obojsmerný prenos zvuku tiež umožňuje komunikáciu medzi kamerou a mobilným zariadením.

„D-Link ponúka riešenia pre každého s ohľadom na jeho technické požiadavky a finančné možnosti. Nové kamery sú jednoducho nastaviteľné a s novými funkciami, ako je cloudové nahrávanie a ovládanie pomocou Amazon Alexa a Google Assistant, sú riešením ako pre majiteľov chytrých domácností, tak aj pre ľudí, ktorí sa s touto technológiou ešte len začínajú zoznamovať “povedal Kevin Wen, prezident spoločnosti D- Link Europe.

Vďaka ďalším funkciám dostupným v aplikácii mydlink™ si každý majiteľ kamery môže zvýšiť bezpečnosť svojej domácnosti nastavením automatizácie a pravidiel. Napr. pridaním ďalších zariadení, akým je aj múdra zásuvka, je možné nastaviť automatické rozsvietenie svetiel. Kamery tiež podporujú služby IFTTT (If This, Then That), čo umožňuje ich spoluprácu s veľkým počtom ďalších zariadení.

Kamery sú kompaktné, nenápadné a vďaka Wi-Fi pripojeniu môžu byť umiestnené kdekoľvek. Model DCS-8010LH ponúka HD rozlíšenie 720p a uhol záberu 120°, DCS-8300LH dokonca Full HD rozlíšenie 1080p s uhlom 140°. Full HD kamera DCS-8525LH s funkciou otáčania a nakláňanie zvládne uhol až 340° horizontálne a 110° vertikálne.

HD Wi-Fi kamera
(DCS-8010LH)
Full HD Wi-Fi kamera
(DCS-8300LH)
Full HD Wi-Fi kamera
(DCS-8525LH)
HD 720pHD 1080pHD 1080p
120° uhol záberu140° uhol záberuOtáčanie/náklon: 340°/110°
Detekcia zvukov a pohybuDetekcia zvukov a pohybuDetekcia zvukov a pohybu
Nočné videnie do 5mNočné videnie do 5mNočné videnie do 5m
Cloudové i lokálne nahrávanie Cloudové i lokálne nahrávanie Cloudové i lokálne nahrávanie
Kompatibilná s Google Assistant, Amazon
Alexa, IFTTT
Kompatibilná s Google Assistant, Amazon
Alexa, IFTTT
Kompatibilná s Google Assistant, Amazon
Alexa, IFTTT
85,90 EUR100,90 EUR127,90 EUR

Cena a dostupnosť

Kamery DCS-8010LH a DCS-8525LH sú už na Slovensku a v Českej republike v predaji, DCS-8300LH bude dostupná od júla 2018 za odporúčané maloobchodné ceny:


O spoločnosti D-Link

D-Link je jedným z popredných svetových výrobcov sieťovej infraštruktúry, ktorý už viac ako 30 rokov dodáva inovatívne, vysoko výkonné a intuitívne ovládateľné produkty pre firmy a domácnosti. D-Link navrhuje, vyvíja a vyrába oceňované sieťové a bezdrôtové zariadenia, dátové úložiská a zabezpečovacie riešenia pre IP dohľad. Rad mydlink™ Home obsahuje technológiu pre automatizovanú domácnosť, ktorá umožňuje majiteľom nehnuteľností monitorovať, automatizovať a ovládať domácnosť kedykoľvek a kdekoľvek aj pomocou smartfónu alebo tabletu. D-Link ponúka svoje rozsiahle produktové portfólio organizáciám a spotrebiteľom prostredníctvom svojej globálnej siete obchodných partnerov a poskytovateľov služieb. D-Link si uvedomuje význam sprístupňovania, správy, zabezpečenia a zdieľanie dát a digitálneho obsahu. Je priekopníkom mnohých IP technológií pre plne integrované prostredie digitálnych domácností a počítačových sietí.

Pre viac informácií o spoločnosti D-Link navštívte stránky www.dlink.cz alebo www.facebook.com/dlinkcz.

Tags from the story
Written By
More from redakcia

Herný notebook ASUS TUF Gaming FX504 je na Slovensku

Spoločnosť ASUS začala na Slovensku predávať výkonný herný notebook TUF Gaming FX504, ktorý...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *