D-Link predstavuje najnovšie HD Wi-Fi bezpečnostné kamery

D-Link predstavil tri nové mydlink™ HD Wi-Fi  kamery, ktoré zabezpečia spoľahlivý dohľad vášmu domovu či kancelárii. Sú plne kompatibilné s platformami Amazon Alexa a Google Assistant, čo majiteľom zariadení Google Chromecast a Amazon Fire TV Stick umožňuje použiť na streamovanie živého prenosu len ovládanie hlasom.

Pomocou aplikácie mydlink™, ktorá je k dispozícii na stiahnutie zadarmo, je možné sledovať dianie na svojom mobilnom telefóne či tablete. Kamery detekujú pohyb i zvuky, disponujú nočným režimom a automaticky posielajú upozornenia keď zaznamenajú nejakú udalosť. Umožňujú nahrávanie na SD kartu, do mobilného zariadenia alebo do zabezpečeného osobného cloudu. Záznam je možné prehrať aj spätne priamo z cloudového úložiska alebo ho stiahnuť do svojho mobilného zariadenia. Obojsmerný prenos zvuku tiež umožňuje komunikáciu medzi kamerou a mobilným zariadením.

„D-Link ponúka riešenia pre každého s ohľadom na jeho technické požiadavky a finančné možnosti. Nové kamery sú jednoducho nastaviteľné a s novými funkciami, ako je cloudové nahrávanie a ovládanie pomocou Amazon Alexa a Google Assistant, sú riešením ako pre majiteľov chytrých domácností, tak aj pre ľudí, ktorí sa s touto technológiou ešte len začínajú zoznamovať “povedal Kevin Wen, prezident spoločnosti D- Link Europe.

Vďaka ďalším funkciám dostupným v aplikácii mydlink™ si každý majiteľ kamery môže zvýšiť bezpečnosť svojej domácnosti nastavením automatizácie a pravidiel. Napr. pridaním ďalších zariadení, akým je aj múdra zásuvka, je možné nastaviť automatické rozsvietenie svetiel. Kamery tiež podporujú služby IFTTT (If This, Then That), čo umožňuje ich spoluprácu s veľkým počtom ďalších zariadení.

Kamery sú kompaktné, nenápadné a vďaka Wi-Fi pripojeniu môžu byť umiestnené kdekoľvek. Model DCS-8010LH ponúka HD rozlíšenie 720p a uhol záberu 120°, DCS-8300LH dokonca Full HD rozlíšenie 1080p s uhlom 140°. Full HD kamera DCS-8525LH s funkciou otáčania a nakláňanie zvládne uhol až 340° horizontálne a 110° vertikálne.

HD Wi-Fi kamera
(DCS-8010LH)
Full HD Wi-Fi kamera
(DCS-8300LH)
Full HD Wi-Fi kamera
(DCS-8525LH)
HD 720pHD 1080pHD 1080p
120° uhol záberu140° uhol záberuOtáčanie/náklon: 340°/110°
Detekcia zvukov a pohybuDetekcia zvukov a pohybuDetekcia zvukov a pohybu
Nočné videnie do 5mNočné videnie do 5mNočné videnie do 5m
Cloudové i lokálne nahrávanie Cloudové i lokálne nahrávanie Cloudové i lokálne nahrávanie
Kompatibilná s Google Assistant, Amazon
Alexa, IFTTT
Kompatibilná s Google Assistant, Amazon
Alexa, IFTTT
Kompatibilná s Google Assistant, Amazon
Alexa, IFTTT
85,90 EUR100,90 EUR127,90 EUR

Cena a dostupnosť

Kamery DCS-8010LH a DCS-8525LH sú už na Slovensku a v Českej republike v predaji, DCS-8300LH bude dostupná od júla 2018 za odporúčané maloobchodné ceny:


O spoločnosti D-Link

D-Link je jedným z popredných svetových výrobcov sieťovej infraštruktúry, ktorý už viac ako 30 rokov dodáva inovatívne, vysoko výkonné a intuitívne ovládateľné produkty pre firmy a domácnosti. D-Link navrhuje, vyvíja a vyrába oceňované sieťové a bezdrôtové zariadenia, dátové úložiská a zabezpečovacie riešenia pre IP dohľad. Rad mydlink™ Home obsahuje technológiu pre automatizovanú domácnosť, ktorá umožňuje majiteľom nehnuteľností monitorovať, automatizovať a ovládať domácnosť kedykoľvek a kdekoľvek aj pomocou smartfónu alebo tabletu. D-Link ponúka svoje rozsiahle produktové portfólio organizáciám a spotrebiteľom prostredníctvom svojej globálnej siete obchodných partnerov a poskytovateľov služieb. D-Link si uvedomuje význam sprístupňovania, správy, zabezpečenia a zdieľanie dát a digitálneho obsahu. Je priekopníkom mnohých IP technológií pre plne integrované prostredie digitálnych domácností a počítačových sietí.

Pre viac informácií o spoločnosti D-Link navštívte stránky www.dlink.cz alebo www.facebook.com/dlinkcz.

Tags from the story
,
Written By
More from redakcia

Pandora Alarm: komplexné zabezpečenie s pokročilými funkciami

Chceli by ste aby motor vášho automobilu bežal dlhé roky ako švajčiarske...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *