Premeňte sklenenú stenu na nepriehľadnú vďaka inteligentnej fólii. Stačí jedno kliknutie!

Kancelárie či zasadačky bývajú v mnohých firmách často krát oddelené iba pre-sklenými stenami.. Je to moderné a štýlové, avšak nie vždy praktické. Čo v prípade, ak budete potrebovať rokovať v súkromí? Siahnete po staromódnych závesoch či roletách?

Ako zistiť, či je pre vás výhodnejšia živnosť alebo s.r.o

Radšej si predstavte, že by ste mohli iba stlačením jedného tlačidla kedykoľvek zmeniť prehľadné steny či okná na neprehľadné a naopak. Vlastne, nemusíte si to iba predstavovať. Na trhu je už dnes dostupná inteligentná fólia, ktorá to dokáže.

Jednoduchá inštalácia aj ovládanie

Inteligentná fólia nevyžaduje výmenu okien alebo sklenených priečok, pretože je možné ju retrospektívne pripevniť na akýkoľvek sklenený povrch vo vašej kancelárii, kúpeľni, obývacej izbe, alebo akomkoľvek inom mieste.

Fólia je založená na technológii digitálneho tienenia, ktoré umožňuje, aby sa farba filmu menila z netransparentnej na transparentnú, keď ním prechádza elektrický prúd. Jej ovládanie je veľmi jednoduché vďaka pripojeniu na Wi-Fi a mobilnej aplikácii.

Vyvinuli cenovo dostupný produkt

Technológia digitálneho tienenia bola až doteraz veľmi nákladná a ťažko inštalovateľná, preto sa využívala iba v hoteloch, luxusných domácnostiach či veľkých spoločnostiach. Spoločnosť SONTE Slovakia však umožnila, aby túto vymoženosť mohol využívať každý. Inteligentná fólia SONTE Film na okná je cenová dostupná, jej inštalácia nenáročná a ovládanie užívateľsky veľmi prívetivé.

Stačí prilepiť na sklo

SONTE Film je vyrobený zo samolepiacej vrstvy na jednej strane, ktorú je možné narezať na ľubovoľnú veľkosť a retrospektívne pripevniť na akékoľvek existujúce okná alebo sklenené priečky bez potreby špecializovanej inštalácie alebo zložitého vybavenia. Len čo je SONTE Film pripevnený na sklo, stačí pripojiť transformátor s pripojením Wi-Fi a zapnúť zdroj napájania.

Ovládanie cez mobilnú appku

Veľkou výhodou SONTE Filmu je to, že ho môžete veľmi jednoducho používať a ovládať prostredníctvom Wi-Fi. Spoločnosť SONTE vyvinula appku pre zariadenia Apple aj Android, ktorú si môžete stiahnuť zadarmo, aby ste tak mohli ovládať SONTE Film z ľubovoľného miesta v domácnosti alebo kancelárii jediným stlačením tlačidla.

Navyše, sami si môžete nastaviť, kedy sa inteligentná fólia na okno zapne alebo vypne.

Napríklad si určite, aby boli okná transparentné od 16:00, takže váš dom bude plný svetla, keď sa vrátite domov. Ale v čase, keď ste v práci, budú všetky okná nepriehľadné. Digitálne tienenie môžete vďaka pripojeniu na internet ovládať bez ohľadu na to, kde ste. Pre tých, ktorí uprednostňujú tradičný prístup, môžete jednoducho použiť diaľkové ovládanie a stlačiť ON/OFF.

Zdroj: sonteslovakia.sk

About Author /

Keď som v roku 2017 zakladal 21stcentury.sk, mal som na mysli jedno. Aby to bolo veľkolepé a aby to vydržalo až do konca roka 2100. V roku 2021 sme zmenili meno. Teraz sme nezávislý a ambiciózny časopis, ktorý môžete vytvárať spolu s nami. Podporíte nás kúpou produktov z nášho e-shopu.

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search