Puškohľady, termovízia či nočné videnie. Poľovnícke potreby od A po Z

poľovnícke

Optická technika je dnes nevyhnutnosťou každého moderného poľovníka. Tieto zariadenia vám umožňujú loviť nielen omnoho jednoduchšie, ale predovšetkým ešte úspešnejšie ako doteraz.

Sprievodca výberom a kúpou – teleskop a astronomický ďalekohľad

Zariadenia, s ktorými vám už nič neunikne

Pokiaľ ešte tieto zariadenia nepoužívate, alebo by ste ich chceli nahradiť novšími, modernejšími modelmi, ideálnym miestom pre vás je web PodNaLov.sk. Táto internetová zóna je unikátnym nákupným portálom zameraným výhradne na potreby poľovníkov a milovníkov lovu. Nájdete tam všetky druhy poľovníckych potrieb. Špecifická pozornosť je venovaná optickej technike, ako sú ďalekohľady, puškohľady, fotopasce, nočné videnie alebo termovízia, s ktorou vám už žiadna zver neunikne ani v nepriaznivých svetelných podmienkach.

Nočné videnie

Pokiaľ chcete zver pozorovať aj po zotmení, nevyhnutnosťou je pre vás technika umožňujúca nočné videnie. Tá sa stala v uplynulej dobe cenovo dostupná aj pre širokú verejnosť. Na PodNaLov.sk si môžete vybrať z rôznych typov zariadení – predsádky  typu deň/noc na akýkoľvek denný puškohľad, nočné zameriavače alebo okuliare na nočné videnie.

Termovízia a termovízne prístroje

Menej používaným, ale za to veľmi sofistikovaným a výkonným pomocníkom moderného poľovníka sú špičkové termovízie. Tieto prístroje pracujú na princípe spracovania, zaznamenania a zobrazenia tepelného žiarenia, vďaka čomu zver, ktorá má oproti okoliu vyššiu teplotu, zbadáte veľmi ľahko. V ponuke e-shopu nájdete termovízie a termovízne prístroje od najznámejších svetových výrobcov. A to vrátane špičkovej techniky pre najnáročnejších užívateľov, ale aj cenovo dostupných modelov.

Puškohľady

Najširšiu ponuku puškohľadov na trhu nájdete práve na PodNaLov.sk. Zvoliť si môžete z pestrej ponuky značkových zariadení od špičkových výrobcov. Všetky ponúkané puškohľady a zameriaveče poskytujú strelcovi tie najlepšie optické vlastnosti, čistotu obrazu a sú mimoriadne odolné voči spätnému nárazu, mechanickému poškodeniu či voči vode. Vybrať si môžete aj puškohľady s variabilným zväčšením aj s osvetleným bodom.

Všetko pre lovcov

V interventovom obchode PodNaLov.sk toho nájdu poľovníci ešte omnoho viac. Okrem spomínanej optickej techniky sú to aj nevyhnutné poľovnícke pomôcky, ako puzdra či podpery a lovecké potreby každého druhu. Počnúc brašňami, cez prenosné posedy až po kempingové potreby. Samozrejmosťou je aj široká ponuka poľovníckeho oblečenia, obuvi a doplnkov. Nechýba ani bohatá ponuka nožov. A taktiež aj potreby a pomôcky nevyhnutné pre výcvik psích pomocníkov. V špeciálnej kategórii Darčeky nájdete veľký výber produktov, ktoré vám skvelo poslúžia ako vynikajúce darčeky pre poľovníkov – napríklad kožené poľovnícke peňaženky a dokladovky, prívesky či kožené puzdrá na mobil.

Written By
More from Kornel Kubík

Účinné brzdové kotúče do auta? Stavte na popredného výrobcu

Nevyhnutnou súčasťou každého auta sú brzdy, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Obzvlášť...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *