Tommy Hilfiger: módne hodinky a šperky za dostupnú cenu

Milovníci štýlových hodiniek, šperkov a módnych doplnkov by mali spozornieť. Objavili sme totiž internetový obchod s ponukou svetovej módy na jednom mieste. Reč je o e-shope Watch4u.sk, ktorého cieľom je sprístupniť štýlovú módu čo najväčšiemu počtu záujemcov.

Kupujeme šperky pre radosť. S prehľadom, rýchlo a lacno

Hlavnou devízou e-shopu je dobrý výber a skvelý servis. Vďaka stabilnej distribučnej sieti si môže každý dopriať fashion doplnky od tých najlepších dizajnérov. Nájdete tu svetové klasiky ale aj svieže novinky módneho priemyslu za dostupnú ceny. Ponuka je logicky členená a tvoria ju štyri hlavné kategórie: hodinky, šperky, kabelky, slnečné okuliare a doplnky.

Starostlivo bol zvolený sortiment hodiniek, pričom sa prihliadalo najmä na aktuálne trendy a cenu. Nájdete tu hádam všetky módne značky, vrátane kúskov od amerického módneho dizajnéra Tommi Hilfiger.

Čo sa materiálov týka, tie boli zvolené s ohľadom na dobrú kvalitu a výhodnú cenu. Ponuku e-shopu netvorí žiadna podradná bižutéria, ale šperky vyrobené z kvalitnej ocele, striebra, zlata, príp. chirurgickej ocele. Chirurgická oceľ sa teší veľkej obľube najmä preto, lebo sa veľmi podobá na striebro, ale je cenovo dostupnejšia. Okrem toho je tvrdšia ako striebro, preto šperky z nej vyrobené nie je možné poškriabať.

Náušnice, náhrdelníky a náramky Tommy Hilfiger

Šperky z ponuky internetového obchodu môžete vyberať podľa typu a značky. Zastúpené sú náušnice, náhrdelníky, náramky, retiazky, prívesky a prstene ako aj rôzne iné drobné doplnky. Zaujímavo pôsobia práve kúsky Tommy Hilfiger, ktorých je najviac. Nechýbajú však ani iné značky ako napr. Emporio Armani, Gucci, DKNY, Fossil, Michael Kors či Swarovski. Sortiment náušníc to je takmer tisíc štýlových kúskov, pričom asi sto z nich je od svetoznámeho amerického dizajnéra.

Medzi nanajvýš cenené, športovo elegantné šperky sa radia náušnice Tommy Hilfiger, ktoré môžete mať už za cenu od 40-80 eur. Vyberajte z rôznych tvarov, farieb a materiálov. K dispozícii sú s kryštálom alebo bez neho.

Celkový image obdarovanej osoby okrem náušníc najlepšie dotvárajú náhrdelníky a náramky od tej istej značky. Šperky v podobe náhrdelníkov Tommy Hilfiger sú zastúpené v počte asi 100 rôznych modelov, dostupných za cenu od 50-130 eur.

Náramky Tommy Hilfiger zvýrazňujú outfit ich nositeľa rovnako dobre ako náušnice či náhrdelníky. Napočítali sme ich 268 rôznych modelov. Tu si preto príde na svoje naozaj každý. Štýlové náramky sú dispozícii nielen pre ženy ale aj pre mužov, ktorým zvýrazňujú čaro ich osobnosti. Budete príjemne prekvapení širokým výberom, rôznymi tvarmi a kvalitnými materiálmi.

Štedré odmeny a vernostný program pre každého

Jednou z výhod nakupovania na Watch4u.sk je štedrá odmena pre každého zákazníka. Za každú objednávku je možné získať cenný kredit v hodnote 3% z vašej objednávky. Nazbieraný kredit sa potom pripisuje k vášmu súkromnému kontu. Môžete ho kedykoľvek využiť ako zľavu na nákup a znížiť tak cenu vašej ďalšej objednávky až o polovicu! Aktuálny stav kreditu si môžete skontrolovať po prihlásení do privátnej zóny. Ak ešte nemáte svoje konto, stačí sa zaregistrovať a hneď získajte prvých 10 kreditov!

O značke Tommy Hilfiger

Bielo-červeno-modré logo značky Tommy Hilfiger je symbolom športovej elegancie a vysokej kvality uznávanej na celom svete. Kolekcie značky predstavujú podstatu amerického štýlu „preppy”. Je to klasika v súčasnom, módnom vydaní. Americká módna značka Tommy Hilfiger patrí medzi najznámejšie a najobľúbenejšie značky.

Spoločnosť bola založená v roku 1985 a vyznačuje sa americkým, športovým štýlom a kvalitou. Okrem odevov ponúka aj parfémy, športové potreby, šperky a hodinky. Šperky Tommy Hilfiger sú vyrábané z chirurgickej ocele. Tommy Hilfiger je jednou z popredných lifestylových značiek, ktorá má viac ako 1000 obchodov v 90 krajinách sveta.

Zdroj: www.watch4u.sk

More from Marek Poleč

Huawei predstavil novú generáciu skladacieho smartfónu Mate Xs

Spoločnosť Huawei predstavila Mate Xs, novú generáciu revolučného skladacieho smartfónu. Ide o...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *