Toto je jedenásť účinkov zázračnej riasy na chudnutie, imunitu aj očistu tela

Počuli ste už o Chlorelle? Ide o superpotravinu označovanú za elixír s jedinečnými účinkami pre ľudské zdravie. Táto sladkovodná riasa, ktorá patrí medzi najstaršie organizmy na našej plagáte, je bohatá na chlorofyl a rastový faktor CGF s výnimočným zložením látok. Tie pozitívne vplývajú na liečenie a prevenciu mnohých zdravotných problémov. Zoznam jej blahodarných účinkov na ľudské zdravie je poriadne dlhý, pozrime sa na 11 najzásadnejších.

Doplnky výživy pre lepší pocit zo života a celkovú pohodu

 • Chlorella pomáha telu odolávať infekciám a rôznym chorobám vďaka podpore imunitného systému.
 • Očisťuje telo od ťažkých kovov, ktorých prítomnosť v ľudskom organizme má na naše zdravie mnoho nepriaznivých účinkov.
 • Vďaka vysokému obsahu chlorofylu pomáha z tela odstrániť rádioaktívne častice.
 • Vysoký obsah antioxidantov a rastového faktoru chlorelly CGF umožňuje pleti rýchlejšie regenerovanie, vďaka čomu pôsobí proti vráskam.
 • Podporuje správne fungovanie metabolizmu a hormonálnej činnosti, vďaka čomu napomáha chudnutiu.
 • Vďaka obsahu vitamínu B12 prispieva k správnej činnosti mozgu.
 • Jej zloženie napomáha k lepšiemu spánku.
 • Zmierňuje kŕče i plynatosť a podporuje prítomnosť zdravých probiotických baktérií v črevách, čím podporuje zdravé trávenie.
 • Viacerými spôsobmi účinkuje proti rakovine (vďaka napomáhaniu správnemu fungovaniu imunitného systému a odstraňovaniu ťažkých kovov a rádioaktívnych častíc z organizmu).
 • Vďaka detoxikačným účinkom pomáha udržiavať zdravú pečeň.
 • Jej zloženie pomáha udržiavať správnu hladinu cukru v krvi aj znižovať cholesterol.

Ako vidíte, tejto riase právom patrí označenie zelená super-potravina. A v dobe plnej chémie a hektiky, keď má okolité prostredie na naše zdravie mnoho nepriaznivých účinkov, sa čoraz viac ľudí obracia k prírodnej sile. Preto rozhodne táto riasa plná priaznivých účinkov stojí za vyskúšanie.

Ako ju užívať?

Zaiste sa v tejto chvíli pýtate, kde ju možno nájsť alebo ako ju užívať? Chlorellu možno užívať buď vo forme sypkého prášku, ktorý možno použiť pri príprave polievok, šalátov či pomazánok. Alebo najjednoduchšie je to formou tabliet.  Pre viac informácií nielen o tabletách z riasy Chlorella, ale aj o ďalších tipoch na zdravé chudnutie, si stačí kliknúť na stránku schudnihravo.sk. Nájdete tam aj hodnotenia, ktoré tabletky na chudnutie, ako napríklad Garsin, naozaj fungujú.

Na schudnihravo.sk toho ale nájdete oveľa viac – napríklad návody na účinné cvičenia, ktoré vás budú baviť či rozhovory s trénermi plné užitočných rád. Ale aj informácie o produktoch podporujúcich zdravie človeka, akým je napríklad morský Inca Collagen, obsahujúci kolagén nevyhnutý pre zdravú pleť a vlasy.

About Author /

Sleduje vývoj vo vede a technológiách a zaujíma sa, aké pozitíva aj hrozby nám môže tento pokrok priniesť. Jeho vášňou je architektúra, interiérový dizajn a všetko, čo súvisí s bývaním.

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search