Hľadáte urológa s bohatými skúsenosťami? Práve ste našli

Lekár špecialista s bohatými skúsenosťami, ktorý sa venuje iba vám, najmodernejšie medicínske vybavenie a krátke čakacie doby. Ak sú toto vaše požiadavky na urológa, do bodky vám ich splnia na klinike RYANT.

Ryant Clinic – Miesto, kde znovu nájdete zdravie a krásu…

Hlavnou prednosťou súkromnej kliniky urológie v Žiline je to, že tam zažijete zdravotnú starostlivosť, pri ktorej platí, že pacient je na prvom mieste. Zabudnite na dlhé čakanie na vyšetrenie alebo zákrok. Na klinike vás objednajú na presný čas a lekár bude mať vyhradený čas iba na vás. Špecialisti na klinike používajú najnovšie medicínske trendy a najmodernejšie vybavenie. Tím skúsených lekárov vedie urológ MUDr. Peter Blaško s 13-ročnou praxou vrátane medzinárodných skúseností. Na klinike uskutočňujú široké spektrum urologických vyšetrení (napr. sonografické vyšetrenie alebo spermiogram) a zákrokov (zneplodnenie, obriezka, operácia uzdičky).

Vazektómia

Medzi zákroky uskutočňované na RYANT clinic patrí aj vazektómia. Pokiaľ máte záujem o neplodnosť, teda mužskú sterilizáciu, vedzte, že tento zákrok je jednoduchý a takmer bezbolestný. Na klinike ho vykonávajú ambulantne. To znamená, že nie je potrebná vaša hospitalizácia a nevyžaduje sa vaša práceneschopnosť. Pred zákrokom nie je potrebné podstúpiť žiadne predoperačné vyšetrenia alebo iné špeciálne úkony. Samotný zákrok trvá iba 45 minút, pričom prebieha v lokálnej anestéze. Hneď po jeho skončení budete môcť odísť.

Samotný zákrok je teda nenáročný aj na čas. Pravdepodobne si však kladiete otázky o tom, ako prebieha, ako dlho trvá rekonvalescencia alebo po akom čase budete mať môcť opäť sex? Odpovede na všetky tieto otázky sa nachádzajú na stránke kliniky v časti vazektómia. Nájdete tam aj cenník zákrokov a objednávkový formulár.

Obriezka

Ak patríte medzi mužov, ktorí majú záujem o obriezku penisu, v RYANT clinic vám vykonávajú aj tento zákrok. Chirurgické odstránenie predkožky uskutočňujú v lokálnej alebo celkovej anestéze. Celková sa používa predovšetkým u detí. Dospelí muži si väčšinou zvolia lokálnu anestéziu, ktorá je pre organizmus menej náročná, anestetiku sa vpichuje do koreňa penisu.

V prípade lokálnej anestézie ide pre o pomerne jednoduchý a rýchly zákrok. Celkovo s prípravou trvá približne 45 minút, nie je potrebné pred ním uskutočniť predoperačné vyšetrenie alebo inú  prípravu. Keďže ide o ambulantný zákrok, po jeho skončení budete môcť ísť domov.

Podrobnosti o priebehu zákroku a rekonvalescencii, ako aj odpovede na najčastejšie otázky, cenník a objednávací formulár nájdete na stránke kliniky v časti obriezka.

Zdroj: urologicka-klinika.sk

Tags from the story
, , ,
More from Marek Poleč

General Motors predstavil svoj nový, čisto elektrický Hummer EV

Spoločnosť General Motors sa púšťa do boja s Teslou, po tom čo...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *